Yeni ürün lansmanı LN8318D60-001
Yeni ürün lansmanı
  • UAV Motoru - LN8318D60-001
  • 8318 tarım dronu motoru, özellikle ağır kullanımlı tarım dronu için tasarlanmış fırçasız bir outrunner motorudur. Model numarasında "83" 83 mm'lik statör çekirdek çapını temsil eder.ve "18" 18 mm'lik bir çekirdek yüksekliğini temsil eder.8-14S lityum pilleriyle uyumludur, ortak KV değerleri 100/120, ve 80-120A ESC'ler için uygundur, bu da 20-30L sınıfı tarım dronu için ana güç seçeneği haline getirir.
  • Temel performans açısından, motorun maksimum çıkış gücü 2900-3000W, maksimum verimliliği yaklaşık% 89 ve 1.7A/30V sıfır akım ve maksimum itiş gücü 6-17 arasında değişmektedir.5kg (marka ve modele göre değişir)Belirli yük, motor başına 5-10 kg'dır, bu da bir dörtgen için yaklaşık 33 kg'lık maksimum kalkış ağırlığını destekleyebilir.Yüksek saflıklı oksijensiz bakır el sargısı ve 180 ° C ısıya dayanıklı emaye teline sahiptir, EZO gibi yüksek kaliteli rulmanlar ile eşleştirildi, mükemmel ısı dağılımı ve dayanıklılık sağlar.
Genel Spesifikasyon:
  • Adlık Voltaj: 60VDC
  • Sıfır akım: ≤1.5A
  • İsimlendirilmiş Hız: 5000 rpm±10%
  • Rütbeli akım: 34A
  • İsimlendirilmiş tork: 3.4N.m.
  • Motor dönme yönü:CCW
  • Görev: S1, S2
  • Çalışma sıcaklığı: -20°C - +40°C
  • İzolasyon derecesi: F sınıfı
  • rulman tipi: dayanıklı marka küre rulmanları
  • Seçenek asman malzemesi: #45 Çelik, Paslanmaz Çelik, Cr40
  • Sertifika: CE, ETL, CAS, UL
Uygulama:
  • Tarımsal püskürtme uçağı
afiş
Blog Detayları
Created with Pixso. Evde Created with Pixso. Blog Created with Pixso.
Yeni ürün lansmanı
  • UAV Motoru - LN8318D60-001
Genel Spesifikasyon:
  • Adlık Voltaj: 60VDC
  • Sıfır akım: ≤1.5A
  • Rütbeli akım: 34A
  • Motor dönme yönü:CCW
  • Görev: S1, S2